fbpx
banner ust02

Küçük bir ekipten büyük bir topluluğa

Dijital dünyanın iyi tarafına odaklanan sektör profesyonelleri tarafından temelleri 2021 yılının Eylül ayında atılan Dijitaliyidir, Haziran 2022’den bu yana 2. versiyonu ile size ulaşıyor. 40.000 den fazla takipçi ve binlerce web sitesi ziyaretine ulaşmayı başaran bu ekip size her gün dijital dünya haberleri veriyor, dünyadaki tüm dijital gelişmeleri titizlikle derliyor. 

2024 yılının ilk yarısında 4. versiyonuna geçen dijitaliyidir, şimdi büyük bir topluluğa dönüşmek için adımlarını atıyor. Bu büyüme yolculuğumuzda ekibimizde yer almak için sen de başvurabilirsin.

di logo scitker1

Bazı Rakamlarımız

40 Bin 600 Takipçi*

Sadece Instagram adresimizi takip eden 40 bin 500 sadık takipçimiz ile sürekli etkileşim halindeyiz.

13 bin ziyaretçi*

Web sitemizi geçtiğimiz ay ziyaret eden ve en az 2 haberimizi okuyan ziyaretçi sayısımız.

5.800 Haber*

Bugüne kadar web sitemizde yayımladığımız haber sayısı.

1.800 Gönderi

Instagram hesabımızdan yayımladığımız ve aynı anda Linkedin, Facebook, Threads ve Twitter'da gönderdiğimiz paylaşım sayısı.

*Mart 2024 itibariyle

Ekibimiz

Dijitaliyidir bu ekibin ürünü. Ekibimizdeki çok sayıda üniversite öğrencisine meslek profesyonelleri eşlik ediyor. 
Editör, Ekip Üyeleri ve Gönüllülerimizden oluşan kadromuz sizler için her gün haber derliyor, üretiyor, yayımlıyor ve marka değeri için çalışıyor.

EKİBİMİZ

okan koroglu profil

Okan Köroğlu

Kurucu ve Marka Ekibi Lideri
Dijital dünyanın dününde bugünde var olan, yarınında da olabilmek için gemiden hiç inmeye niyeti olmayan bir kaçak yolcu. Gazete, dergi ve radyo deneyimlerini dijital ile birleştirme inadından asla vazgeçmediği için dijitaliyidir'in içinde. Dijitaliyidir için Okan'ın sloganı "dijital sizin sandığınızdan da iyidir." oldu.
Mail: okan@dijitaliyidir.com

alperen profil

Alp Eren Gümüş

Kıdemli Editör
Teknoloji, uçsuz bucaksız potansiyeliyle her geçen gün hayatımızın daha büyük bir parçası haline gelmekte. Tüm bu gelişmelerin peşinde, bizi biz yapan değerleri kaybetmemeyi dileyen bir hayalperest. Dijitaliyidir için Alp’in sloganı “dijital doğru ellerde iyidir” oldu. Mail: alperen@dijitaliyidir.com

profil isa scaled

İsa Arslan

Yayın Yöneticisi ve Editörü
Kendini belirli bir konuyla ya da görüşle sınırlandırmadan yeni şeyler öğrenmeyi seviyor. Ama dünyadaki vaktimiz kısıtlı olduğundan dikkatini mümkün olduğunca “asıl önemli olan şeyler” üzerine odaklamaya çalışıyor. Dijitaliyidir için İsa’nın sloganı “dijital, gerçek inanç ve kanaatlerimizi ifade ettiğimiz sürece iyidir” oldu..
Mail: isa@dijitaliyidir.com

fatmaebrar fotograf1

Fatma Ebrar Tuncel

İçerik Üreticisi ve Editörü
Türk dili ve edebiyatı bölümünden mezun. Yazmayı, okumayı ve üretmeyi seven bir genç. Dijitalsiz olamayan bu çağda kendi potansiyelinin peşine düşen bir izci. Bu iz sırasında faydalanabileceği imkanlardan kaçmaktansa onlarla yüzleşmeyi seçti. Ebrar'ın dijitaliyidir için sloganı "Dijital, sonsuz imkanlar denizinde potansiyelini keşfetmek ve arkasından gitmek için iyidir." oldu.
Mail: ebrar@dijitaliyidir.com

omer kagan

Ömer Kağan Selen

İçerik Üreticisi ve
Yayın Editörü
'Dijital dünya' ile 'gerçek dünya' kavramlarının aynı anlamı ifade edeceği günler uzak değil. Henüz temelleri atılmış bu yeni dünyanın bir parçası değil bir yaratıcısı olmak için çalışan bir yazılım geliştiricisi. Her insanın önce kendi sonra çevresi için çalışmasını hayatın esas amaçları olarak gören biri. Kağan'ın dijitaliyidir için sloganı "Dijital, gelişim için kullanıldıkça iyidir." oldu.
Mail: omerkagan@dijitaliyidir.com

esin-ozcan

Esin Özcan

İçerik Üreticisi ve Editörü
Yeni Medya ve İletişim öğrencisi olarak dijital dünyayla insanın kesiştiği noktaları merak ediyor. Bunun için okuyor, kendini geliştiriyor ve o dünyadan besleniyor. Farklı mecraların ve farklı insanların bir arada olduğu dijitaliyidir'in bu yolda en doğru yer olduğunu düşünüyor. Esin’in dijitaliyidir için sloganı “Dijital, farklılıklarımızı yansıtabildiğimiz zaman iyidir.” oldu. .
Mail: esin@dijitaliyidir.com

eliz canyurt

Eliz Canyurt

İçerik Üreticisi Ekip Üyesi
Keşfetmeye olan tutkusuyla deneyimler elde etmek için fırsatları değerlendiren bir tasarım öğrencisi. Yaratıcılığını ve pozitifliğini her zaman ön planda tutarak öğrenmeye ve gelişmeye ilgili olan Eliz, bu yeni deneyimini ise gündemi yakından takip edebileceği ve kendini yazarlık konusunda geliştirebileceği dijitaliyidir’de sürdürüyor. Eliz’in dijitaliyidir için sloganı “Dijital geleceği şekillendireceği için iyidir.” oldu.
Mail: eliz@dijitaliyidir.com

DANIŞMANLAR VE GÖNÜLLÜ ÜYELERİMİZ

Aytekin sahin profilfoto

Aytekin Şahin

İçerik Danışmanı
Mekanik dünyaya doğmuş ama dijitali yakalamış, hem gelenek hem modernizm peşinde bir yazın düşkünü. Eğitim, edebiyat, dergi ve yayıncılık deneyimlerini dijital ile birleştirip paylaşmaya hayran olduğu için dijitaliyidir’in içinde. Dijitaliyidir için Aytekin’in sloganı “edebiyat dijitalde iyidir.” oldu.
Mail: aytekin@dijitaliyidir.com

Nazli profil

Nazlı Koyuncu

İçerik Danışmanı
”Başarı, bir yolculuktur varış noktası değil.” sözüne inanan Nazlı, bu inançla ikinci üniversitesini okudu. Yazmaya, okumaya ve sorgulayarak öğrenmeye olan tutkusundan hiç vazgeçmediği için dijitaliyidir’in içinde. Dijital dünyada kendini geliştirmek için çabalayan Nazlı’nın dijitaliyidir için sloganı ”dijital, yenilendikçe iyidir.” oldu.
Mail: nazli.k@dijitaliyidir.com

ozgebatuman 2

Özge Batuman

Marka Danışmanı
Önce “değişim iyidir” dedi, mesleğini değiştirdi. Sonra dijitali, dönüşümü ve bu işlerin heyecanını sevdi. Şimdi şirketlerin iyileşme süreçlerinde projelerini yürütüyor. Hala dünyanın güzel bir yer olabileceğine inananlardan kendisi. Özge’nin dijitaliyidir için sloganı “dijital sürdürülebilirse daha da iyidir.” oldu.
Mail: ozge@dijitaliyidir.com

aytunc profil01

Aytunç Taylan

Marka Danışmanı
Yaratıcılığın, marka yönetiminde her zaman en önemli başlık olduğuna inanan, yazılım sürecini sevmeyip içgörülerin dünyasını tercih eden istatistikçi bir marka stratejisti. Aytunç’un dijitaliyidir için sloganı “dijital yaratıcılıkla birlikte iyidir.” oldu..
Mail: aytunc@dijitaliyidir.com

ayca profil

Ayça Ayaz

Gönüllü Üye
Yaşamın olağan akışında gelişmek, anın sakinliğini, hayatın renkliliğini, dijitalin uçsuz bucaksız denizinin fotoğrafını çekmek isteyen biri. Ayça’nın dijital iyidir için sloganı “dijital sen istersen iyidir oldu.”
Mail: ayca@dijitaliyidir.com

burcinbagatur

Burçin Bağatur

Gönüllü Üye
Restorasyon ile başlayan kariyer yolculuğunda, sanatın motive edici yönünü keşfederek hayallerinin peşinden gitmeyi tercih etti. Güzel Sanatlar Fakültesinde İletişim ve Tasarım okudu. O, dijital dünyaya olan merakını da es geçmeyen bir tasarımcı adayı. Burçin’in dijitaliyidir için sloganı "Dijital, kendinden bir parça bulabildiğinde iyidir." oldu.

WhatsApp Image 2024 02 21 at 22.15.08 1

Davut Bulut

Gönüllü Üye
Gazetecilik okuyan, mesleğini çok seven ve bu yolda emin adımlarla yürümek isteyen öğrenci. Okumayı, gezmeyi cok seven birisi, bilgisayar oyunlarına olan merakı onu teknolojiyi daha cok araştırmaya itti. Her zaman araştırmacı, her zaman araştıran. Dijitaliyidir için Davut'un sloganı "dijital her zaman yeni kalmak içindir"oldu.

ataolguler

Ataol Güler

Gönüllü Üye
İletişim fakültesi öğrencisi. Yeniliklere açık, öğrenmeye meraklı ve dijitalin sonsuz olanaklarından faydalanarak onu yaşamın bir parçası olarak hayatının merkezine yerleştiren, yetkin olmaya çalıştığı alanda araştırmalar yaparak, okuyarak, dinleyerek, izleyerek kendini geliştirmeye çalışan fütürist bir kişilik. Dijitaliyidir için Ataol’un sloganı “zamanını ve enerjini yönetmek için dijital iyidir!” oldu.

SerapAtabeyProfilFotografi

Serap Atabey

Gönüllü Üye
Umutlarını cebine koyarak hedeflerine yürüyen idealist biri. Onun için mutluluk, ne olursa olsun yolda olmak. Yürüdüğü yolda güneşi, çiçekleri, kedileri selamlar; yağmur yağarsa şemsiyesini açmaz. Hayatı, şiirlerine yazar. Araştırmacı, neşeli ve daima öğrenci. Dijitaliyidir için Serap’ın sloganı “Dijital, hayatı seyre çıkmak için en iyi yol olduğu için iyidir.” oldu.

dilaramelisaprofilresmi

Dilara Melisa Yaman

Gönüllü Üye
Yeni Medya, Halkla İlişkiler ve Sosyoloji bölümlerinde öğrenci olarak eğitimine devam eden Melisa, yazmanın ona nefes aldırdığını ve düşüncelerini en saf haliyle ifade etmenin ne kadar özgürleştirici olduğunu fark ederek hayatında yeni bir kapı açtı. Kalemini ve düşüncelerini dijital platformlarla birleştirerek, teknoloji ve yaratıcılığın eşsiz uyumunu da yakaladı. Melisa’nın dijitaliyidir için sloganı “Dijital, yaratıcılığı dijital dünyada özgür bırakmak için iyidir.” oldu..

nazlican profil

Nazlıcan Vatansever

Gönüllü Üye
Dijitalin sonsuz denizinde yerini ve yönünü arayan; kaybolmaya, kendini bulmaya yakın eczacı adayı. Alanların, sınırların varlığına inanmaması, her daldan farklı meyveler aşırıp tatlarını deneyimlemesi için yeterli. Nazlıcan’ın Dijitaliyidir için sloganı “Dijital, sen iyiysen iyidir.”.

tugba akkesen

Tuğba Akkesen

Gönüllü Üye
Radyo- televizyon sinema mezunu. Aynı zamanda sosyoloji eğitimine devam ediyor. Gündemi takip etmeyi seviyor. Sosyal medya alanlarında çalıştı. İçerik editörlüğü görevlerinde bulundu. Yeni medya ve gazetecilik eğitimleri aldı. Teknolojinin başlangıç kaydettiği zamanlara doğan bir neslin temsili olarak, dijital medyaya önem veriyor. Tuğba’nın dijitaliyidir için sloganı “Dijital, biz kendimizi her gün geliştirdikçe iyidir”oldu.

sarperkacar fotograf1

Sarper Kaçar

İçerik Üreticisi
Yeni medya bölümünden mezun olarak sosyal medyayı yaşamının bir parçası haline getirdi. Teknolojiden siyasete, siyasetten ekonomiye her türlü gündemi takip ederek olaylar hakkında yazmayı, çizmeyi, konuşmayı seven gazeteciliğe meraklı Z kuşağı mensubu biri. Doğru iletişim kurmanın önemini her fırsatta dile getiriyor. Sarper’in Dijitaliyidir için sloganı “dijital, doğru iletişimle iyidir.” oldu.
Mail: sarper@dijitaliyidir.com

damla sayan

Damla Şayan

İçerik Üreticisi
Yaratıcılığın dahil olduğu her alanda kendini bulan, aslında kendini de yaratma ve gerçekleştirme gayreti içerisinde olan bir yağmur damlası. Yaratıcılığını dijital dünyada da var etmek onun için önemli. Damla’nın Dijitaliyidir için sloganı “Dijital, bizle iyidir.” oldu. .
Mail: damla@dijitaliyidir.com

Ekipte yerini almak için...

Belirli dönemlerde açtığımız yeni ekip arkadaşları kontenjanımıza başvurarak sen de bu ekibin bir parçası olabilirsin.

Ekipte yerini almadan önce başvurduğun ekip için eğitim alacak ve deneyim sürecinden geçeceksin. 

Bir CV ve ön yazı ile başvuru için: basvuru@dijitaliyidir.com

@dijitaliyidir.com"> BAŞVUR

DİJİTALİYİDİR İLE İŞBİRLİĞİ

Dijitaliyidir ile işbirliği yapmak mı istiyorsunuz? Bizimle irtibata geçmeniz durumunda Marka ekibimiz size ulaşıyor ve randevunuzu oluşturuyoruz. Size en uygun zamanda sizi ziyaret ediyor işbirliği çalışmalarımız ile ilgili sizi bilgilendiriyoruz.
Bizlere bilgi@dijitaliyidir.com adresinden, @dijitaliyidir instagram adresimizden ya da 0 212 513 04 64 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

SIKÇA SORULANLAR

Hayır, kendi yağımızda kavruluyoruz. Bize destek vermek isterseniz reklam ve tanıtım anlaşmalarına açığız.

Dijitalin “iyi” taraflarına odaklanıyoruz. Pozitif bir bakış açısına sahibiz. Dijital dünyadaki tüm gelişmeleri duyurmakla beraber en çok olumlu gelişmeler, dünyayı ve yaşamı kolaylaştıran haberler dikkatimizi çekiyor. Site adımızda bir marka veya haber kelimesi olmasındansa pozitif bir kelime olmasını yeğledik.

Çoğumuz pandemi sürecinde evlerinde çalışan dijital pazarlama çalışanlarıyız. Fakat Dijitaliyidir’in bir ofisi var. Tüm çalışmalarımızı internet üzerinden veya 4. Levent’teki kendi ofisimizde yan yana gelerek gerçekleştiriyoruz. Kahveye ve sohbete her zaman ve her yerde bekleriz.

Yaklaşık 20 kişlik bir ekibimiz var. Okurlarımız içerisinden bize katılacak olan ekip üyeleri ile daha büyük bir topluluk olma yolundayız.

Dijitaliyidir üyesi olabilmeniz için ilk şartımız siteye üye olmuş olmanız. Site üyeliğinden sonra bize göndereceğiniz bir mail veya iletişim sayfası formundan sonra kabul sürecimizi paylaşıyoruz.

Tamamen şeffafız. Şu an için olan masraflarımızın tamamını kendi kişisel bütçelerimiz ile karşılıyoruz. Ekibimizin büyümesi ile yaratacağımız ağımızda beraber yapacağımız etkinliklerde sponsorlar ile hareket edeceğiz.

Bir kaç mail yazışması ve doldurulması gereken bir anketten sonra aday üyelik süreci tamamlanmakta. 1-2 gün içerisinde aday üyemize hoşgeldin diyor ve ortalama 15 günlük bir aday üyelik adaptasyon sürecini başlatıyoruz.

İlgili olduğunuz bölüme başvurunuz sonrasında bizim de sizi yönlendirmemiz ile beraber dijitaliyidir’de en doğru yerde görevlendirilmiş oluyorsunuz. Üyelik görevleri ise her hafta size bildiriliyor.